Mäsovýroba

Mäsovýroba

Mäsovýroba pozostáva z procesu rozrábky, delenia jatočných ošipaných a hovädzieho dobytka, výsledkom ktorého sú čerstvé mäsá určené do maloobchodných predajní a gastro zariadení. Rozrábkou zároveň získavame čerstvú výrobnú surovinu pre výrobu mäsových výrobkov. Prioritne spracovávame živočíšnu produkciu poľnohospodárov z blízkeho okolia. Dominantným dodávateľom je Poľnohospodárske družstvo Bošáca.

V našej výrobe sa zameriavame najmä na tradičné lokálne zabíjačkové špeciality. Tieto produkty sa vyrábajú výlučne z prvotriednych surovín, nenájdete v nich žiadne náhrady mäsa.

Maloobchod

Maloobchod

V našej podnikovej predajni situovanej na Námestí Svätej Anny 15 v Trenčíne ponúkame zákazníkom exkluzívnu výhodu, zásobovanie priamo z výroby viackrát za deň. Ponúkame tiež výrobky ešte teplé, rovno z pece - mäsiarov chlieb, bravčové výpečky na priamy konzum pre labužníkov. Výrobky, ktoré sami nevyrábame, pre kompletnosť sortimentu zabezpečujeme od renomovaných slovenských výrobcov, napr. Svaman Myjava alebo Bognár Arpád - Nový Život, v ktorého ponuke sa nachádzajú aj tradičné maďarské špeciality. Tiež sme ponuku rozšírili o pestrú paletu našich i zahraničných syrov, ktoré podľa požiadaviek zákazníka naporcujeme, prípadne nakrájame. Za zmienku stojí tiež studená kuchyňa, kde pripravíme obložené misy, chlebíčky, nátierky... podľa priania zákazníka.

V časti predaja mäsa nájdete mäso rozrobené v deň predaja, ktoré vám náš mäsiar na požiadanie naporcuje alebo priamo na mieste pomelie.

Samozrejmosťou je ponuka čerstvej farmárskej hydiny, sezónne čerstvého jahňacieho mäsa a kvalitného teľacieho mäsa.

Veľkoobchod

Veľkoobchod

Distribúciu čerstvého mäsa a našich mäsových výrobkov dopĺňame o ponuku mrazenej hydiny, syrov a vajec. Výrobky a mäso sú primárne určené pre obchodníkov na ďalší predaj alebo ako čerstvá surovina pre závodné a reštauračné stravovanie. Okrem čerstvosti a dôkladného opracovania výsekového mäsa vyššej kvality a vlastných mäsových výrobkov je našou prednosťou najmä flexibilita objednávkového systému. Sme schopní požiadavky zákazníka splniť aj v deň objednávky v blízkom okolí niekedy aj viackrát za deň.